O nás + historie

Zabýváme se tvorbou videí ze SAMP již řadu let. Naši členové hrají aktivně na serverech WTLS, pokud se chcete přidat, zvolte v menu TÝM a následně PŘIDEJ SE K NÁM. Podmínkou je věk 15 let a je třeba projít hlasováním členů.

Tým Apple Pie production byl založen na začátku listopadu 2011 hráči Stiffy a Suris s tím, že se jedná o 4fun tým pouze pro přátele. Když se ale začal ukazovat zájem o spolupráci s námi a celkově o tvorbu videí, rozhodli jsme se udělat web. Začali jsme aktivně přibírat, sepisovali jsme pravidla a podmínky a stali jsme se aktivním týmem, kam chtěl každý se zájmem o tvorbu videí ze SAMP patřit.


To chce něco totálně debiln*ho ať se lidi smějí jen při přečtení názvu.

– vymýšlení názvu, Stiffy a Suris, rok 2011


Slavili jsme rok existence, úspěšně dokončená videa, mezi členy byli i známí hráči včetně několika členů AT, než přišla neovlivnitelná a neřešitelná situace spojená se Stiffyho permou. Hodně lidí odešlo, zůstali jen nejvěrnější a jim členství způsobovalo problémy a tím jsme směřovali k zániku. To se brzy stalo, tým APP byl rozpuštěn..

Nikdy nebylo řečeno, že se rozpadáme navždy, takže jsme se po téměř půlroční pauze vrátili! Po obnovení to bylo složité, nikdo o nás moc nevěděl a když už, tak si myslel že jsme skončili. I tak jsme ale dokázali pár lidí nabrat a natočit přibližně 5 videí. Následoval opět rozpad kvůli nedostatku času a aktivitě vedení.

Před současným obnovením v roce 2020 jsme se o reinkarnaci pokusili i v roce 2015, tam se ale nic nestalo. Mnohem zajímavější je současná situace, a to obnovení v lednu roku 2020. Po téměř roce úspěšného fungování, aktivních i neaktivních týdnech, máme za sebou desítku natočených videí, několik srazů i soutěží pro hráče WTLS, ale hlavně dlouhodobě fungující tým, který nikdo jen tak bez důvodu neopustí a členové drží při sobě. Toho si já osobně nesmírně vážím a o tom ApplePie Production je a vždy byla, o týmu.

Již s jistotou mohu říct že se jedná o nejaktivnější a nejdéle fungující tým v historii APP. Všem členům, současným i bývalým, VELKÉ DÍKY!

-STIFFY A VEDENÍ APPLEPIE PRODUCTION

Více z historie se můžete dočíst v našem blogu na gta-multiplayer.cz

Týmová fotografie ApplePie Production – 08/2020